Разглеждания: 902

Къща за продажба, 80m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Глобъл Сървисиз ООД. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Глобъл Сървисиз ООД. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Къща, 80m² - Вз Килиите в.з., София - Къща за продажба - Глобъл Сървисиз ООД - 119165994
 

вз Килиите в.з., София

145,000 EUR
1,812EUR/m²
283,595.35BGN
3,543.96BGN/m2
Обзавеждане:

Полуобзаведен

Строителство:

Тухла/Бетон

Двор:

Да

Площ на парцела:

700m²

Допълнителна информация
Прекрасен имот, който се намира на тихо и спокойно място, находящ се на ул. Люти дол, до ул. Смесна китка във в.з. Килиите.Малка къща, която се нуждае от ремонт, гараж и дворно място - 700 кв.м. Приблизителна локация. https://maps.app.goo.gl/MZgrTQofRijFBBZr8 За повече инф и огледи Мариела Китанова 0888660255, оферта номер 12599 за директни клиенти на агенцията
Контакт
Мариела Китанова - брокер
phone0888660255
Глобъл Сървисиз ООД
Глобъл Сървисиз ООД
гр. София, ул. Софийски герой 3, вх. Б, ап.26
София
phone0888660255
Вижте всички обяви от Глобъл Сървисиз ООД в homes.bg на: gs.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)