Разглеждания: 33

Тристаен апартамент за продажба, 98m²

Оферта
Тристаен, 98m² - Гр.Балчик, Балчик - Апартамент за продажба - Ориндж хоум ЕООД - 118839534
 

гр.Балчик, Балчик

95,000 EUR
969EUR/m²
185,803.85BGN
1,895.20BGN/m2
Обзавеждане:

Полуобзаведен

Етаж:

2-ри

Етажи:

6

Допълнителна информация
Orange Home предлага на Вашето внимание тристаен апартамент 98 м2, само на 300 метра от морето и Ботаническата градина в гр. Балчик. Тристайният апартамент се продава завършен до ключ, с подови настилки и напълно завършена баня с тоалетна. Жилището се намира на 2 етаж от общо 6 и се състои от: коридор, всекидневна с кухня, напълно оборудвана баня с тоалетна, 2 спални и 2 тераси. Апартамента се намира в затворен жилищен комплекс с басейн, охрана, барбекю зона и паркинг. Такса поддръжка: 8 евро/м2 на година. Населеният пункт има автобусни спирки, магазини, училище, църква, читалище, бензиностанция, автосервиз и други удобства необходими за целогодишно живеене. Отлично съотношение цена-местоположение!

Георги Георгиев - Управител
phone0887627500
Ориндж хоум ЕООД
Ориндж хоум ЕООД
гр. Варна, ул. “Тодор Влайков” № 14
Варна
phone0887627500
Вижте всички обяви от Ориндж хоум ЕООД в homes.bg на: orangehome.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)