Разглеждания: 4

Тристаен апартамент за продажба, 95m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Недвижими имоти ПАНОРАМА. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Недвижими имоти ПАНОРАМА. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 95m² - Шумен, Шумен - Апартамент за продажба - Недвижими имоти ПАНОРАМА - 119251183
 

Шумен, Шумен

176,268 EUR
1,855EUR/m²
344,750.24BGN
3,628.06BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

5

Допълнителна информация
Просторен и светъл ТРИСТАЕН апартамент с площ от 95 кв.м., разположен в района на Пазара в гр. Шумен. Жилището е с ЮЖНО изложение, което осигурява естествена светлина и уют през целия ден. Апартаментът се състои се от ДВЕ самостоятелни и уютни СПАЛНИ, просторен дневен тракт с кухня, трапезария и кът за почивка, коридор, санитарен възел и голяма тераса, подходяща за отдих. Имотът е светъл, топъл и удобен както за семейно жилище, така и за инвестиция. Намира се в близост до магазини, детска градина, спирки и всички необходими удобства за ежедневието.
Особености
  • Портиер/Охрана

    Портиер/Охрана

  • Климатик

    Климатик

Контакт
Недвижими имоти Панорама - брокер
phone0877000769
Недвижими имоти ПАНОРАМА
Недвижими имоти ПАНОРАМА
ул.Добри Войников 9-13 ет.2 офис 6
Шумен
phone0877000769
Вижте всички обяви от Недвижими имоти ПАНОРАМА в homes.bg на: imotiPanorama.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)