Разглеждания: 79

Тристаен апартамент за продажба, 95m²

Оферта
Тристаен, 95m² - Жк. Христо Смирненски, Пловдив - Апартамент за продажба - Хоби Имоти - 118472683
 

жк. Христо Смирненски, Пловдив

169,000 EUR
1,778EUR/m²
330,535.27BGN
3,477.47BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

1-ви

Етажи:

4

Отопление:

Без отопление

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Продаваме тристаен апартамент в кв. Христо Смирненски, който се намира близо до Гребната база. Апартамента е необзаведен и е за основен ремонт, ситуиран на етаж 2 от 4 етажна сграда. Чистата площ на апартамента е 95кв.м, като към него има 1/4 идеална част от парцел с реално ползване. ю Наблизо има автобусни спирки, магазини, супермаркети, заведения, училища и детски площадки. Допълнително се предлага и надземен гараж, който може да се закупи отделно. Оказваме пълно съдействие за банково кредитиране при най-добри условия и цялостна юридическа проверка на имотите, които предлагаме! За повече информация или оглед се обадете на посочените телефони:089 945 0421/089 247 3474
Особености
  • Паркомясто

    Паркомясто

  • Саниран

    Саниран

Контакт
Весела Ангелова - Управител
phone0886062313
phone0899450421
Хоби Имоти
бул.Христо Ботев 92 в
Пловдив
phone0899450421
phone0886062313
Вижте всички обяви от Хоби Имоти в homes.bg на: hobi-imoti.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)