Разглеждания: 27

Тристаен апартамент за продажба, 93m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Perfe Estates. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Perfe Estates. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 93m² - К.к.Слънчев Бряг, Бургас - Апартамент за продажба - Perfe Estates - 119178939
 

к.к.Слънчев Бряг, Бургас

91,000 EUR
978EUR/m²
177,980.53BGN
1,912.80BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

6

Допълнителна информация
Агенция за недвижими имоти ’Perfe’ представя на Вашето внимание за продажба: Тристаен апартамент разположен в затворен комплекс в кв. ”Чайка” на к.к. Слънчев бряг. Строителство: Тухла, 2012 г. Етаж 3 от 6. Обща площ 93 кв.м. Разпределение: входно антре дневна с кухня две спални, едната от които със собствена баня отделна баня/WC две тераси Отоплението е на електричество. Сградата е с Акт 16. Комплексът се намира в спокоен район в близост до Лидл, парк и до плажа. Работи целогодишно и предлага множество удобства. Такса поддръжка - 10 евро / кв.м. Разполагаме с множество имоти, които не са обявени в публичното пространство. За повече въпроси и записване на час за оглед, обадете се на тел.: +359 898814440 Предлагаме кредитен консултант и юридическо обслужване Съдействие при организиране на сделката и оформяне на документи Преди оглед агенцията Ви запознава с ”Протокол за извършен оглед с клиент” съгласно ЗЗП и ЗМИП. Референтен номер на имота:36096

Perfeestatesbs - брокер
phone0898814440
Perfe Estates
ул. "Цар Петър" 14
Бургас
phone0899681008
Вижте всички обяви от Perfe Estates в homes.bg на: perfeestates.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)