Разглеждания: 145

Тристаен апартамент за продажба, 92m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ТУИНС. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ТУИНС. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 92m² - Кв. Кършияка, Пловдив - Апартамент за продажба - ТУИНС - 118677269
 

кв. Кършияка, Пловдив

147,200 EUR
1,600EUR/m²
287,898.18BGN
3,129.33BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

4

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
ТУИНС недвижими имоти продава ЕКСКЛУЗИВНО 3-стаен апартамент - 92кв.м., кв. Кършияка, затворен комплекс. Детайли за имота: Обща площ: 92кв.м², тип строителство - тухла, ет.4/5, асансьор. Брой стаи: 3 - п всекидневна с трапезария и кухненски бокс, 2 непреходни спални, тераси с изход от хола и спалнята/, 2 санитарни възела - баня и тоалетна, перално помещение. Изложение - юг - север. Избено помещение. Жилището се продава на шпакловка и замазка. Прекрасен избор за семейства и хора, които искат да бъдат близо до всичко, което градът може да предложи. Районът е с множество зелени площи, паркове и детски площадки, търговски обекти, супермаркети и заведения. Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед. Разполагаме с ключ за имота. За огледи - Павлова - *виж контакти*
Контакт
Росица Павлова - брокер
phone0888 248 809, 0898 76 7613, 0888 865654
ТУИНС
ТУИНС
бул."Мария Луиза"64, ет.3, офис 5
Пловдив
phone0888248809,0898767613,0878767613, 621789
Вижте всички обяви от ТУИНС в homes.bg на: twins.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)