Разглеждания: 82

Тристаен апартамент за продажба, 86m²

Оферта
Тристаен, 86m² - Жк. Тракия, Пловдив - Апартамент за продажба - ЛИДЕР А - 118697452
 

жк. Тракия, Пловдив

162,900 EUR
1,894EUR/m²
318,604.71BGN
3,704.34BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

1-ви

Отопление:

Локално отопление

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Офeрта 88187 Предлагаме Ви тристаен апартамент, намиращ се на комуникативно място в ж.к. Тракия. Състои се от хол с кухненски бокс кухня, три спални, баня с тоалетна, коридор. Към имота има прилежащо избено помещение. Продава се обзаведен с всички мебели и ел. уреди. Входът е поддържан и с контролиран достъп. Услугите, които предлага нашата фирма са - Безплатни юридически консултации, съдействие при одобрение на ипотечен, потребителски и всякакъв друг кредит при възможно най-добри условия за клиента. Работим с всички банки. Безплатни огледи. За контакти: Димитър Ветин
Контакт
Димитър Ветин - брокер
phone0896338198
ЛИДЕР А
ЛИДЕР А
ул. "Гладстон" № 56, ет.2
Пловдив
phone032622227
phone0899949466
phone0898433193
phone0898456999
Вижте всички обяви от ЛИДЕР А в homes.bg на: lidera.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)