Разглеждания: 68

Тристаен апартамент за продажба, 82m²

Оферта
Тристаен, 82m² - Жк. Красна Поляна, София - Апартамент за продажба - Революшън Естейт - 118994777
 

жк. Красна Поляна, София

220,000 EUR
2,682EUR/m²
430,282.60BGN
5,245.54BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

16-ти

Етажи:

18

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

ЕПК

Допълнителна информация
Референтен номер: 2107194 волюшън Естейт представя Тристаен в София, ж.к. Красна поляна 2. йонът е спокоен и добре развит, с удобен достъп до градски транспорт и основни пътни артерии. В близост има магазини, училища, детски градини и зелени площи, което осигурява удобна и комфортна среда за живеене. формация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.
Особености
  • Асансьор

    Асансьор

Контакт
снимка
Красимир Петров - Експерт продажби
phone0894642992
Революшън Естейт
Революшън Естейт
жк. Изток, ул. Aнтон П. Чехов 2
София
phone0899500900
Вижте всички обяви от Революшън Естейт в homes.bg на: revolutionestate.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)