Разглеждания: 111

Тристаен апартамент за продажба, 81m²

Оферта
Тристаен, 81m² - Жк. Бадема, Хасково - Апартамент за продажба - Имоти Мира - 118434758
 

жк. Бадема, Хасково

78,000 EUR
962EUR/m²
152,554.74BGN
1,881.51BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

8-ми

Етажи:

8

Отопление:

Електричество

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Агенция за недвижими имоти „МИРА“ предлага за продажба тристаен апартамент, разположен в кв. Бадема, гр. Хасково. Площ: 81,36 кв.м Етаж: 8-ми (последен) Прилежащи помещения: таванско помещение и мазе Състояние: Жилището се нуждае от ремонт – отлична възможност да го преобразите по свой вкус и стил. Разпределение: Антре / коридор Просторен хол / всекидневна с излаз на тераса Кухненски бокс с трапезария с излаз на тераса Родителска спалня Детска спалня Баня с тоалетна Самостоятелен санитарен възел Килер Предимства: Функционално разпределение Две тераси Последен етаж – без съседи над вас Допълнителни складови помещения Спокоен и предпочитан квартал Подходящ както за живеене, така и за инвестиция!
Особености
  • Асансьор

    Асансьор

Контакт
Имоти Мира
Имоти Мира
ул. "Преслав" 28 (до Административен съд Хасково)
Хасково
phone0878690672
phone0878690671
phone0887525475
phone0878690673
phone0878690677
Вижте всички обяви от Имоти Мира в homes.bg на: imoti-mira.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)