Разглеждания: 35

Тристаен апартамент за продажба, 77m²

Оферта
Тристаен, 77m² - Жк. Бузлуджа, Велико Търново - Апартамент за продажба - ВИКТОРИЯ ИМОТИ - 118839654
 

жк. Бузлуджа, Велико Търново

125,000 EUR
1,623EUR/m²
244,478.75BGN
3,174.31BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

2-ри

Отопление:

Електричество

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Екипът на Виктория Имоти предлага на своите клиенти чудесно предложение за тристаен панелен апартамент, находящ се в кв. Бузлуджа - добре уреден район, с множество детски и учебни заведения, магазини, транспорт, свързващ квартала с други части на града, и др. Имотът се намира на втори междинен етаж, и на площ от 77 кв.м. се помещават две спални, хол, отделна кухня, коридор, баня, отделна тоалетна. Извън тази квадратура има и тераса към хола. Изложението на имота е изток/запад, и се изцяло ремонтиран и завършен с качествени материали. Отоплението е на ток. Имотът разполага и с избено помещение от 3,4 кв.м. 13416
Контакт
снимка
Яна Георгиева - Консултант
phone0883474205
ВИКТОРИЯ ИМОТИ
ВИКТОРИЯ ИМОТИ
Ул. Васил Левски 29 Б, ет.3
Велико Търново
phone0887648269
Вижте всички обяви от ВИКТОРИЯ ИМОТИ в homes.bg на: victoriaimot.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)