Разглеждания: 73

Тристаен апартамент за продажба, 76m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на АЯКС Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с АЯКС Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 76m² - Жк. Гоце Делчев, София - Апартамент за продажба - АЯКС Имоти - 116571270
 

жк. Гоце Делчев, София

235,000 EUR
3,092EUR/m²
459,620.05BGN
6,047.43BGN/m2
Обзавеждане:

Полуобзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

8

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
СВОБОДНО МЯСТО ЗА ПАРКИРАНЕ ! МЕТРОСТАНЦИЯ ! Продава се прекрасен слънчев тристаен апартамент в кв. Гоце Делчев, разположен на етаж 3 от 8 в добре поддържана сграда с контрол на достъпа и отлични общи части. Апартаментът е с много функционално и удобно разпределение, включващо светъл хол, две самостоятелни спални, отделна кухня и два балкона – южен и северен, като и двата имат възможност да бъдат приобщени към жилищната площ. Жилището е слънчево през целия ден, което създава усещане за простор и комфорт. Състоянието е за ремонт, което позволява пълна свобода за модерно преустройство и реализация на интериорни идеи според вкуса на бъдещия собственик. Отоплението е на ТЕЦ. Към имота има и не малко мазе, осигуряващо допълнително пространство за съхранение. Сградата се намира в един от най-предпочитаните райони на София – в непосредствена близост до градски транспорт, удобни връзки към центъра на града, магазини, зелени площи, училища и детски градини. Входът е отлично поддържан от млади и амбицирани съседи, което гарантира чиста и подредена жилищна среда. За повече информация и за организиране на оглед, не се колебайте да се свържете с нас. Ще се радваме да ви предоставим всички детайли и да уговорим удобен час за посещение на имота!  Отговорен брокер - Мария Стойнева 0882059990
Контакт
АЯКС ИМОТИ НАЕМИ - брокер
phone0888651294
АЯКС Имоти
АЯКС Имоти
улица Борово 52,вх Г