Разглеждания: 25

Тристаен апартамент за продажба, 74m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Home Place. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Home Place. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 74m² - Кв. Владиславово, Варна - Апартамент за продажба - Home Place - 119193560
 

кв. Владиславово, Варна

134,990 EUR
1,824EUR/m²
264,017.49BGN
3,567.43BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

4-ти

Етажи:

8

Отопление:

Електричество

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Home Place недвижими имоти Ви предлагаме за продажба ТРИСТАЕН апартамент в района на ж.к. Владислав Варненчик . Характеристики на имота: -Строителство: Панел,1985г.; -Площ: 74кв.м.; -Изложение: Североизток/Югозапад; -Етажност: 4/8 с асансьор; -Състояние: Ремонтиран, обзаведен; Разпределение: -Коридор; -Спалня; -Кухненски бокс с трапезария; -Всекидневна; -Баня и тоалетна в отделни помещения; -Тераса; -Мазе; Допълнителна информация: -Имотът се намира в комуникативен район с удобен достъп до главни пътни артерии, спирки на градски транспорт, магазини, училища и детски градини. Подходящ е както за лично ползване, така и с цел инвестиция. За повече информация и огледи: Код на обява: 33129 Home Place - Ние работим за вас!
Особености
  • Климатик

    Климатик

Контакт
Стоян Стоилов - брокер
phone0878300519
Home Place
Home Place
Владислав Варненчик 112
Варна
phone0878300527
Вижте всички обяви от Home Place в homes.bg на: homeplase.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)