Разглеждания: 19

Тристаен апартамент за продажба, 60m²

Оферта
Тристаен, 60m² - Кв. Кършияка, Пловдив - Апартамент за продажба - ЛИДЕР А - 119104954
 

кв. Кършияка, Пловдив

136,000 EUR
2,266EUR/m²
265,992.88BGN
4,431.91BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

3-ти

Отопление:

Електричество

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Оферта 88041 Предлагаме Ви тристаен апартамент, намиращ се на комуникативно място в кв. Кършияка. Състои се от кухня с трапезария, хол, който може да бъде превърнат в родителска спалня, втора спалня, баня, тоалетна, коридор, тераса. Към имота има прилежащо избено помещение. Продава се луксозно обзаведен с всички мебели и ел. уреди, висок клас подови настилки, климатици. Всеки детайл в апартамента е подбран, да създава атмосфера на уют. Услугите, които предлага нашата фирма са - Безплатни юридически консултации, съдействие при одобрение на ипотечен, потребителски и всякакъв друг кредит при възможно най-добри условия за клиента. Работим с всички банки. Безплатни огледи. За контакти: Димитър Ветин div>
Контакт
Димитър Ветин - брокер
phone0896338198
ЛИДЕР А
ЛИДЕР А
ул. "Гладстон" № 56, ет.2
Пловдив
phone032622227
phone0899949466
phone0898433193
phone0898456999
Вижте всички обяви от ЛИДЕР А в homes.bg на: lidera.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)