Разглеждания: 96

Тристаен апартамент за продажба, 172m²

Оферта
Тристаен, 172m² -  Център, Стара Загора - Апартамент за продажба - КОНСУЛТ ИМОТИ СС - 118488240
 

Център, Стара Загора

165,000 EUR
959EUR/m²
322,711.95BGN
1,875.64BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

5

Отопление:

Електричество

Състояние:

Преди Aкт 14

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Продава апартамент от две спални, дневна с кухненска част, тоалетна, баня с тоалетна, две обширни тераси. Етаж: 5, последен. Новострояща се сграда с предвиден срок за въвеждане в експлоатация- 03.2027г. Апартаментът е единствен на етажа, с персонално обслужващ го асансьор. Продава се със степен на завършеност по БДС. Възможност за закупуване на 22 кв.м надземен гараж- 30000 евро. Малка, кокетна сграда- продукт от портфолиото на фирма с множество сгради в града. Местонахождението е отлично- тих и спокоен за живеене район в близост до Парк „Св. Игнатий Старозагорски“ (баня Пиперка). Съдействаме при необходимост за получаване на ипотечен и/или потребителски кредит от банка. Услугата е безплатна и необвързана с покупка на имот.

КОНСУЛТ ИМОТИ СС
СИТИ ЦЕНТЪР, бул. Княз Александър Батенберг № 28, офис 29
Стара Загора
phone0897 347777
Вижте всички обяви от КОНСУЛТ ИМОТИ СС в homes.bg на: consult-imoti.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)