Разглеждания: 64

Тристаен апартамент за продажба, 155m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на БестХоумсБг. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с БестХоумсБг. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 155m² - С.Ахелой, Бургас - Апартамент за продажба - БестХоумсБг - 118823523
 

с.Ахелой, Бургас

155,000 EUR
1,000EUR/m²
303,153.65BGN
1,955.83BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

7

Допълнителна информация
Офета 1776 ПАНОРАМА МОРЕ! БЕЗ комисионна от купувача! Предлагаме за продажба луксозен и изключително просторен тристаен апартамент с фронтална гледка към морето, разположен на 5-ти етаж в престижния морски комплекс Midia Family Resort, на първа линия в крайбрежното селище Ахелой. ???? Характеристики на имота: ????️ Тип: Тристаен апартамент (две спални + всекидневна с кухненски бокс) ???? Етаж: 5 от 7 ???? Обща площ: 155 кв.м ????️ Обзавеждане: Напълно обзаведен, готов за живеене или отдаване под наем ✅ Такса поддръжка: 1 705 евро/годишно ???? Цена: 149 000 евро ???? За комплекса: Midia Family Resort, построен през 2009 година, е един от най-предпочитаните комплекси по южното Черноморие. Сградите са с етажност до 7 етажа, а локацията му директно на морския бряг предлага несравнимо спокойствие и морска атмосфера. Комплексът предлага: ???? Два просторни басейна с морска панорама ????️ Директен достъп до плажа ???? Ресторант и бар на територията ????️ Фитнес и релакс зони ????‍????‍???? Зелени площи и детски кът ????️ Охраняем паркинг ???? видеонаблюдение и контрол на достъпа ???? Локация Ахелой: Разположен между Поморие и Слънчев бряг, само на 20 км от летище Бургас, Ахелой е спокойно селище, което предлага тишина и уют, без да се лишавате от удобствата и близостта до големите туристически курорти. Идеален избор за хора, търсещи баланс между отдих и удобство. ???? Свържете се с нас за повече информация и оглед! ✨ Отлична инвестиция с морска панорама и просторно разпределение в елитен комплекс на брега!