Разглеждания: 114

Тристаен апартамент за продажба, 129m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Билдинг Бокс. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Билдинг Бокс. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 129m² - Жк. Зона Б5, София - Апартамент за продажба - Билдинг Бокс - 118792921
 

жк. Зона Б5, София

332,800 EUR
2,579EUR/m²
650,900.22BGN
5,044.09BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

10-ти

Етажи:

14

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба тристаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена на изключително комуникативно и стратегическо място – там, където динамиката на града среща уюта на спокойната жилищна среда. Локация, която променя ежедневието: Животът тук означава да сте само на пешеходно разстояние от идеалния център, без да правите компромис с тишината и комфорта. Само на метри от две метростанции, придвижването до всяка точка на града става бързо, лесно и предвидимо – без трафик и без излишно губене на време. Районът предлага всичко необходимо за съвременния начин на живот: - бърз достъп до ключови булеварди; - множество търговски обекти, заведения и услуги; - училища и детски градини в непосредствена близост; - зелени пространства за разходка и отдих; - отлична градска инфраструктура Това е локация, която не просто спестява време – тя създава по-качествен начин на живот. Технически характеристики на сградата: - модерно строителство с висок клас материали; - фасада с ефективна топлоизолация; - висок клас дограма с отлична шумо- и топлоизолация; - енергийна ефективност и ниски разходи за поддръжка; - стилно завършени общи части; - асансьор от утвърден производител; - контролиран достъп и сигурност; - съвременно изградени електро- и ВиК инсталации; - възможност за закупуване на паркомясто или гараж Апартаментът: Функционално разпределение с много светлина и комфорт: - просторна дневна с кухненски бокс; - две самостоятелни спални; - баня с тоалетна; - допълнителна тоалетна (при някои разпределения); - тераса Степен на завършеност: Цената е с включено завършване „до ключ“, което ви позволява да се нанесете без допълнителни разходи и забавяне. Имот, който съчетава централна локация, удобство и модерен начин на живот – рядка възможност както за лично ползване, така и за сигурна инвестиция. БИЛДИНГ БОКС предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот. Оферта № 31321