Разглеждания: 87

Тристаен апартамент за продажба, 113m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на АЯКС Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с АЯКС Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 113m² - Жк. Люлин 6, София - Апартамент за продажба - АЯКС Имоти - 116571226
 

жк. Люлин 6, София

267,000 EUR
2,362EUR/m²
522,206.61BGN
4,619.67BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

4-ти

Етажи:

6

Допълнителна информация
МЕТРОСТАНЦИЯ ! СВОБОДНО МЯСТО ЗА ПАРКИРАНЕ ! Предлагаме Ви просторен и светъл тристаен апартамент с изцяло южно изложение, разположен на четвърти етаж от общо шест в качествена тухлена сграда в квартал Люлин 6. Жилището впечатлява с отлично разпределение и комфортни помещения, включващи голяма и слънчева дневна с кухненски бокс, уютна спалня с излаз към тераса, както и втора самостоятелна спалня, също с достъп до терасата. Апартаментът разполага с баня, отделна тоалетна и удобно складово помещение, като всички стаи са самостоятелни и функционално разположени. Южното изложение осигурява естествена светлина през целия ден и създава усещане за простор и уют. Към имота има възможност за закупуване на двоен гараж с автоматична врата и голяма вътрешна височина над три метра—изключително удобство за два автомобила или комбинирано използване. Локацията е отлична, с бърз достъп до метро, магазини, училища и всички основни удобства, което прави този имот подходящ както за семейство, така и за инвестиция. За повече информация и за организиране на оглед, не се колебайте да се свържете с нас. Ще се радваме да ви предоставим всички детайли и да уговорим удобен час за посещение на имота!  Отговорен брокер - Йордан Найденов 0877977726
Контакт
АЯКС ИМОТИ НАЕМИ - брокер
phone0888651294
АЯКС Имоти
АЯКС Имоти
улица Борово 52,вх Г
София
phone0886141474
Вижте всички обяви от АЯКС Имоти в homes.bg на: ajaximoti.homes.bg