Разглеждания: 66

Тристаен апартамент за продажба, 111m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на АЯКС Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с АЯКС Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 111m² - Кв. Кръстова Вада, София - Апартамент за продажба - АЯКС Имоти - 116743640
 

кв. Кръстова Вада, София

399,000 EUR
3,594EUR/m²
780,376.17BGN
7,029.25BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

4-ти

Етажи:

8

Допълнителна информация
Предлагаме ви светъл и функционален тристаен апартамент, съчетаващ комфорт, модерна среда и отлична локация. Тристаен апартамент от 111 кв.м в кв. Кръстова вада, разположен на ет. 4 от 4 в нова, санирана тухлена сграда (2025) с отлично поддържани общи части и контрол на достъп. Жилището привлича с усещане за простор и спокойствие, а големите прозорци пропускат изобилна естествена светлина през целия ден. Дневната с кухненски бокс предлага комфортна зона за ежедневие и почивка, а двете спални осигуряват уединение и практичност. Отоплението е на електричество, което позволява гъвкав контрол и ниски разходи. Разпределението е добре премислено, така че всеки квадратен метър да е използваем и функционален. Локацията е сред най-търсените – в близост до Paradise Center, метро, магазини и удобен достъп до Околовръстното. Жилище, което комбинира модерност, уют и силни предимства на средата. За повече информация и за организиране на оглед не се колебайте да се свържете с нас. Ще се радваме да ви предоставим всички детайли и да уговорим удобен час за посещение на имота! КОД - 2006925 Отговорен брокер: Светослав Николов 0884034507
Контакт
АЯКС ИМОТИ НАЕМИ - брокер
phone0888651294
АЯКС Имоти
АЯКС Имоти
улица Борово 52,вх Г
София
phone0886141474
Вижте всички обяви от АЯКС Имоти в homes.bg на: ajaximoti.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.