Разглеждания: 40

Тристаен апартамент за продажба, 108m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Five Homes. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Five Homes. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 108m² - К.к.Слънчев Бряг, Бургас - Апартамент за продажба - Five Homes - 118880748
 

к.к.Слънчев Бряг, Бургас

100,000 EUR
925EUR/m²
195,583BGN
1,809.14BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

4-ти

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Представяме Ви просторен тристаен апартамент в комплекс Елит 4, Слънчев бряг, само на 400 м от плажа Какао Бийч ???? ✨ Имот, който съчетава комфорт и инвестиция: ✔️ 108 кв.м – отлична площ и функционално разпределение ✔️ 2 спални + 2 бани – рядко и много търсено ✔️ Светъл хол с кухня и тераса с гледка към басейн ✔️ Втора спалня с остъклена тераса ✔️ Последен етаж с асансьор ✔️ Напълно обзаведен – готов за ползване или отдаване ???? Локация: ✔️ Южна част на Слънчев бряг ✔️ Втора линия – тиха и удобна зона ✔️ Бърз достъп до плаж, магазини и заведения ???? Комплексът предлага: ✔️ Басейн с детска зона ✔️ Ресторант и бар ✔️ Детска площадка ✔️ Фитнес ✔️ Контролиран достъп и охрана ✔️ Ниска такса поддръжка ???? Перфектен избор за: ???? Лятна почивка ???? Отдаване под наем ???? Целогодишно ползване ???? Готови документи за сделка ???? 0898266810 ???? 0882445944 ???? WhatsApp / Viber ???? Съдействаме за банково кредитиране – работим с 13 банки код на оферта 733
Особености
  • Затворен комплекс

    Затворен комплекс

Контакт
Аида Раданова - брокер
phone+359898266810
Five Homes
Улица Васил Левски, 7, Бургас България, 8000, Бургас
Бургас
phone0882445944
Вижте всички обяви от Five Homes в homes.bg на: FiveHomes.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)