Разглеждания: 4

Тристаен апартамент за продажба, 102m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Real Deal ltd. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Real Deal ltd. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 102m² - Жк. Банишора, София - Апартамент за продажба - Real Deal ltd - 119200697
 

жк. Банишора, София

219,900 EUR
2,155EUR/m²
430,087.02BGN
4,214.81BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

13-ти

Етажи:

15

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Тристаен апартамент на висок етаж с гледка - Акт 16 Real Deal представя ексклузивна оферта RD 29980 - тристаен апартамент с отлична гледка, функционално разпределение и едно от най-предпочитаните изложения в комплекса. Имотът се намира в Capitol Residence - модерен жилищен комплекс, изпълнен от утвърден инвеститор, с отлична концепция за градски живот, сигурност и удобство. Локацията е изключително перспективна, с предвидена връзка с метрото, което допълнително повишава стойността на района във времето. Апартаментът е разположен на висок, непоследен етаж и е изцяло с източно изложение. Това осигурява много приятна естествена светлина, комфортна температура и открита гледка към града. Апартаментът е с площ 102 кв.м с общи части и 85.20 кв.м чиста площ. Разпределението е едно от големите предимства на имота - практично, без излишно загубени площи и с реално усещане за простор. Жилището разполага с дневна с кухненска част, две самостоятелни спални, две бани, складово помещение, коридор и лоджия. И двете спални са с отлична площ - приблизително 15 кв.м всяка, правилни като форма и изцяло източни, което ги прави светли, удобни и много лесни за обзавеждане. Голямото предимство на този апартамент е комбинацията от етаж, гледка, изложение и разпределение. Към апартамента може да бъде закупен и двоен гараж с мазе, с дължина около 15 метра - изключително практично решение както за две коли, така и за допълнително съхранение. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за дългосрочна инвестиция в развиващ се и модерен жилищен район на София. За повече информация и огледи: Лилия Иванова 0893506358 За повече актуални обяви: www.realdeal.bg Агенцията работи само с актуални оферти.