Разглеждания: 28

Тристаен апартамент за продажба, 102m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Римекс Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Римекс Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 102m² -  Център, Пловдив - Апартамент за продажба - Римекс Имоти - 119183649
 

Център, Пловдив

219,990 EUR
2,156EUR/m²
430,263.04BGN
4,216.77BGN/m2
Обзавеждане:

Полуобзаведен

Етаж:

6-ти

Етажи:

7

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
ОФЕРТА 86928 ЕКСКЛУЗИВНО! Предлагаме Ви функционален и просторен 3-стаен апартамент с обща площ 99 кв.м,със следното разпределение: антре, хол, кухненска част, вестибюл, две спални, снаитарно помещение и остъклена тераса. Разположен в една от най-предпочитаните и комуникативни части на гр. Пловдив – Център. Имотът се намира в сграда от 2000 г. с асансьор и е отличен избор както за живеене, така и за инвестиция с висока отдаваемост под наем. • ???? Цена: 219 990 € • ???? Изба: 11.83 кв.м Жилището впечатлява с удобно разпределение, просторни помещения и отличен потенциал за преустройство според нуждите на бъдещия собственик. Благодарение на площта и броя на стаите, апартаментът е подходящ както за семейство, така и за покупка с инвестиционна цел – отдаване под наем на студенти или други дългосрочни наематели. Локацията е едно от най-силните предимства на имота – само на 3 минути пешеходно разстояние от хотел Тримонциум, Torro Grande, Пеещите фонтани, Цар Симеоновата градина и други, в близост до ключови университети, административни сгради, търговски обекти, заведения и градски транспорт. До Пловдивски университет и Технически университет се стига пеша за около 6 минути, което прави имота изключително атрактивен за инвестиция. Квартал Център предлага динамична градска среда, отлична инфраструктура и постоянен интерес както от купувачи, така и от наематели. Районът съчетава удобството на централната локация с близост до културни забележителности, университети, паркове, магазини и заведения.