Разглеждания: 0

Тристаен апартамент за продажба, 101m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ИМОТЕКА АД. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ИМОТЕКА АД. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 101m² - Жк. Овча Купел, София - Апартамент за продажба - ИМОТЕКА АД - 119216278

жк. Овча Купел, София

228,240 EUR
2,259EUR/m²
446,398.64BGN
4,418.22BGN/m2
Етаж:

4-ти

Етажи:

10

Отопление:

Прокарва се

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Жилище с много хубаво разпределение и параметри! Среден вътрешен апартамент само с 5 кв.м общи чати! Апартамента се намира на ет.4/10 с изложение югоизток/северозапад със застр.площ от 95.17 кв.м 101.44кв.м с общи части. Състои се от антре 6 кв.м, дневна с кухненски бокс 25.41кв.м и 1 непреходна спалня 14 кв.м със собствена баня с тоалетна 3.25кв.м и с тераса пред нея 3.50кв.м.И дневната и спалнята са на югоизток ,2рата непр.спалня е на северозапад и е 13.29кв.м с тераса 4 кв.м пред нея.В коридора има 2ра баня с тоалетна. Посочениете квадратури са чистата светла площ на помещенията. Има апартаменти със същото разпределение и на горните етажи,като цената е според етажа. Отоплението предвидено за всеки 1 ап е с изводи за индивидуални газови котлета и изградени трасета за климатици сплит система във всяка стая и изводи за главния климатик на терасата. В градата има още много варианти на 2стайни и 3 стайни апартаменти, като съществува и вариант за обединение на апартаменти.Сградата е с акт 14 от миналата година. Акт 16 се предвижда м.Септеври 2026г. Има апартаменти със същото разпределение и на горните етажи,като цената е според етажа. Отоплението предвидено за всеки 1 ап е с изводи за индивидуални газови котлета и изградени трасета за климатици сплит система във всяка стая и изводи за главния климатик на терасата. В градата има още много варианти на 2стайни и 3 стайни апартаменти, като съществува и вариант за обединение на апартаменти.Сградата е с акт 14 от миналата година. Акт 16 се предвижда преди края на 2026г. Обади се сега и цитирай този код 683646