Разглеждания: 149

Тристаен апартамент за продажба, 100m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ИМОТИ ПРЕМИЕР. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ИМОТИ ПРЕМИЕР. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 100m² - Жк. Дървеница, София - Апартамент за продажба - ИМОТИ ПРЕМИЕР - 118646465
 

жк. Дървеница, София

255,000 EUR
2,550EUR/m²
498,736.65BGN
4,987.37BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

7-ми

Етажи:

8

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Имоти Премиер Ви представя тристаен апартамент с локация кв.Дървеница  гр. София. Жилището е със следното разпределение: входно антре, дневна, кухня, две самостоятелни спални,мокро помещение, тераса баня тоалетна и отделна тоалетна. Районът е много комуникативен, сградата е в близост до търговски обекти, училища, детски градини, спирки на градски транспорт и метро станция. Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Перфектен избор за семейство или двойка, които търсят функционален дом с практично разпределение и удобства на пешеходна дистанция. Не просто имот, а дом с потенциал, комфорт и отлична локация. Комбинира удобството на градската среда с усещане за спокойствие и ежедневен комфорт. За повече информация и огледи се обадете и цитирайте код: 393582
Контакт
Таня Бойнова - брокер
phone0879500672
ИМОТИ ПРЕМИЕР
ИМОТИ ПРЕМИЕР
ул. Георги Бенковски 90, ет.5, оф.17
Варна
phone0879590013
Вижте всички обяви от ИМОТИ ПРЕМИЕР в homes.bg на: imotipremier.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)