Разглеждания: 38

Многостаен апартамент за продажба, 144m²

Оферта
Многостаен, 144m² - Жк. Хиподрума, София - Апартамент за продажба - ЕКС НВД - 119069143
 

жк. Хиподрума, София

425,000 EUR
2,951EUR/m²
831,227.75BGN
5,771.65BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

6

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание светъл и функционален многостаен апартамент на две нива в един от най-предпочитаните райони на София кв. Хиподрума. ЛОКАЦИЯ: На метри от метростанция Бул. България Бърз достъп до центъра В близост до бул. България, магазини, транспорт и всички удобства на града Имотът е разположен на 5-ти и 6-ти етаж в тухлена сграда от 2004 г. с асансьор и отлично поддържани общи части. ПЛОЩ: 144 кв.м. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Първо ниво: -входно антре -просторен хол с кухненски бокс -две спални -баня -отделна тоалетна -тераса Второ ниво: -три спални -баня с тоалетна ПРЕДИМСТВА: ✔ Изключително просторен и светъл имот ✔ Подходящ за голямо семейство ✔ Тухлена сграда с асансьор ✔ Изцяло нов керемиден покрив на сградата ✔ Освежен и поддържан апартамент ✔ Спокоен и зелен район ✔Напълно обзаведен и оборудван ДОПЪЛНИТЕЛНО: Възможност за закупуване на подземен гараж 21 кв.м. Дом, който дава усещане за къща в града просторни помещения, две нива и отлична локация. Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 0887 77 99 90 или на 0886 12 12 57 и цитирайте кода към имота: 104439.