Разглеждания: 123

Многостаен апартамент за продажба, 134m²

Оферта
Многостаен, 134m² - Жк. Христо Ботев, Пловдив - Апартамент за продажба - МАГИЛЕНА - 118195361
 

жк. Христо Ботев, Пловдив

168,000 EUR
1,253EUR/m²
328,579.44BGN
2,450.65BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

8

Допълнителна информация
ТОП ЦЕНА! С Акт 16! Нов светъл, слънчев, просторен апартамент с 3 отделни спални. Прекрасна панорама към Родопите. ГОЛЕМИ, СВЕТЛИ ЮЖНИ СТАИ. Намира се в кв. Въстанически, мястото е много комуникативно, в близост до магазини Билла, Т-маркет, Кауфланд, Лидъл. Красива гледка! Панорамни прозорци. Състои се от голям слънчев хол с кухня, три отделни спални, две големи бани с тоалетна, 2 тераси. Етаж 5/8 с асансьор. Сградата е с Акт 16. Прилежаща изба. Възможност за закупуване на 1 или 2 паркоместа на допълнителна цена. Съдействаме за кредити. За контакти 087 838 0676.
Особености
  • Паркомясто

    Паркомясто

  • Саниран

    Саниран

Контакт
Ванина Димитрова - управител
phone0878380676
МАГИЛЕНА
Капана, ул. Братя Пулиеви 4, ет. 1, офис 104
Пловдив
phone0878380676
Вижте всички обяви от МАГИЛЕНА в homes.bg на: magilena.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)