Разглеждания: 10

Гараж за продажба, 30m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Недвижими имоти ПАНОРАМА. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Недвижими имоти ПАНОРАМА. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Гараж, 30m² - Шумен, Шумен - Апартамент за продажба - Недвижими имоти ПАНОРАМА - 119147240

Шумен, Шумен

22,500 EUR
750EUR/m²
44,006.17BGN
1,466.87BGN/m2
Етаж:

Партер

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Предлагаме за продажба просторен гараж с площ от 30 кв.м., разположен в предпочитан район в близост до Пети полк и Арена Шумен, гр. Шумен. Имотът е подходящ както за паркиране на автомобил, така и за складова дейност, работилница или инвестиция. Гаража разполага с ТОК, ВОДА И КАНАЛ. Локацията е комуникативна, с бърз достъп до основни пътни артерии и жилищни райони. Цена: 22 500 €
Контакт
Недвижими имоти Панорама - брокер
phone0877000769
Недвижими имоти ПАНОРАМА
Недвижими имоти ПАНОРАМА
ул.Добри Войников 9-13 ет.2 офис 6
Шумен
phone0877000769
Вижте всички обяви от Недвижими имоти ПАНОРАМА в homes.bg на: imotiPanorama.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)