Разглеждания: 113

Гараж за продажба, 21m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ЛОГОС. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ЛОГОС. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Гараж, 21m² -  Център, Варна - Апартамент за продажба - ЛОГОС - 118423835
 

Център, Варна

74,000 EUR
3,523EUR/m²
144,731.42BGN
6,890.39BGN/m2
Етаж:

Партер

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Предлагаме Ви самостоятелен гараж, разположен в идеалния център на града, в район с изключително ограничени възможности за паркиране. Гаражът се намира в частен двор с контрол на достъпа. Подходът е удобен, пространството е лесно за маневриране. Размерите са: дължина 6,21 м., ширина 2,93 м., височина 2,11 м. Функциониращи партиди за ток и вода. Има възможност за паркиране на още една кола отпред. Оферта 2773.
Контакт
Пепа Чобанова - брокер
phone0893505829
ЛОГОС
ЛОГОС
гр.Варна, бул."Мария Луиза"4
Варна
phone052612918
Вижте всички обяви от ЛОГОС в homes.bg на: logos.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)