Разглеждания: 76

Гараж за продажба, 19m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Билдинг Бокс. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Билдинг Бокс. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Гараж, 19m² - Кв. Кръстова Вада, София - Апартамент за продажба - Билдинг Бокс - 119130189
 

кв. Кръстова Вада, София

44,000 EUR
2,315EUR/m²
86,056.52BGN
4,527.75BGN/m2
Етажи:

6

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба подземно паркомясто в комплекс АМАЯ 3 с площ от 19.18 кв.м. Възможност за изграждане на станция за зареждане на електроавтомобил. За повече информация и огледи, не се колебайте да се свържете с нас. БИЛДИНГ БОКС предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот. Оферта № 32257
Контакт
Виктор Сердарски - брокер
phone0877734412
Билдинг Бокс
Билдинг Бокс
ул. Цар Симеон 154
София
phone0877734412
Вижте всички обяви от Билдинг Бокс в homes.bg на: buildingbox.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)