Разглеждания: 6

Едностаен апартамент за продажба, 45m²

Оферта
Едностаен, 45m² -  Център, София - Апартамент за продажба - Астена - 119128383
 

Център, София

ул. Прага
180,000 EUR
4,000EUR/m²
352,049.40BGN
7,823.32BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

Партер

Етажи:

6

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Топмясто, непосредствено до спиркта на метрото и срещу Баня Мадара. Жилището се намира в хубава тухлена сграда от 1943 г, на партерен етаж с хубав вход. Състои се от вестибюл с преход към стая, самостоятелна кухня с балкон, баня с тоалетна и малък коридор. Жилището е за ремонт, настилките са паркет и мозайка. Отоплението е на ТЕЦ. Подходящ е както за живеене, така и за офис, кантора, кабинет поради близостта до Медицински университет, Медицинска академия, както и до болница Пирогов.
Контакт
Марияна Попова - брокер
phone+359879478052
Астена
Астена
гр. София, жк Сухата река
София
phone+359879478052
phone+359887527877
Вижте всички обяви от Астена в homes.bg на: astena.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)