Разглеждания: 7

Едностаен апартамент за продажба, 40m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Едностаен, 40m² - Жк. Освобождение, Благоевград - Апартамент за продажба - СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД - 119178624

жк. Освобождение, Благоевград

39,000 EUR
975EUR/m²
76,277.37BGN
1,906.93BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

1-ви

Етажи:

4

Допълнителна информация
СЕРДИКА1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ предлага едностаен апартамент в нова модерна сграда, разположена в непосредствена близост до болница „Пулс“ – една от най-предпочитаните локации в града. Имотът е изключително подходящ за: офис, учебен център, дентален или медицински кабинет. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност. Допълнителни услуги: Като ценен клиент на нашата компания, Вие ще получите безплатна консултация от нашия екип, ще имате привилегията да ползвате напълно безплатно услугите на нашия опитен юридически екип. В допълнение, предлагаме комплексни решения, включващи имуществена застраховка, безплатна финансова консултация, както и изгодни условия за финансиране, довършителни работи, интериорен дизайн. Още актуални оферти може да намерите в нашия сайт: serdika1.bg. ID:21896
Контакт
Десислава Достумска Сердика - брокер
phone0878485556
СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД
СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД
гр. София, бул. Александър Малинов 51, Бизнес сграда Метро Сити, ет. 1, офис 13А
София
phone0878485556
Вижте всички обяви от СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД в homes.bg на: serdika.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)