Разглеждания: 1

Едностаен апартамент за продажба, 36m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на BasProperties. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с BasProperties. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Едностаен, 36m² - Жк. Надежда 1, София - Апартамент за продажба - BasProperties - 119286585
 

жк. Надежда 1, София

139,000 EUR
3,861EUR/m²
271,860.37BGN
7,551.46BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

8-ми

Етажи:

11

Допълнителна информация
Реф. № 013521 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба едностаен апартамент в жк. Надежда 1, гр. София. Основни параметри: Тип имот: Едностаен апартамент Площ: 36 кв.м. Строителство: Тухла, 2023 г. Етаж: 8 от 11 Отопление: Електричество Изложение: Юг Асансьор: Да С АКТ 16 Разпределение: Всекидневна с кухня и спален кът Тераса Баня с тоалетна За имота: Предлагаме дизайнерско студио със статут на апартамент, разположено в нова тухлена сграда с АКТ 16 от 2023 г. в жк. Надежда 1. Жилището е с изключително функционално и практично разпределение, което позволява максимално усвояване на пространството. Интериорът е модерен и уютен, изпълнен с множество интелигентни решения за съхранение и комфорт. Апартаментът разполага с: Падащо легло Изтеглящи се маси Множество шкафове и места за съхранение Практично организирано пространство От терасата на 8-ия етаж се открива приятна гледка, а южното изложение осигурява много естествена светлина през целия ден. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. В момента апартаментът е с наемател. Локация: Имотът се намира в жк. Надежда 1 – район с отлична инфраструктура и удобен достъп до градски транспорт. На пешеходно разстояние са: Метростанция Училище Магазини и търговски обекти Спирки на градски транспорт В самата сграда има хранителни магазини и различни удобства за ежедневието. Имотът е отличен избор за хора, които търсят модерен, практичен и готов за живеене апартамент, както и за инвеститори с цел сигурна доходност. Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед. *Агенцията предлага напълно безплатно съдействие при жилищно кредитиране от банка.