Разглеждания: 26

Едностаен апартамент за продажба, 31m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на БестХоумсБг. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с БестХоумсБг. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Едностаен, 31m² - К.к.Слънчев Бряг, Бургас - Апартамент за продажба - БестХоумсБг - 119156646
 

к.к.Слънчев Бряг, Бургас

53,000 EUR
1,709EUR/m²
103,658.99BGN
3,342.51BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

2-ри

Етажи:

6

Отопление:

Без отопление

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Oferta 1840 БЕЗ комисионна Акт 16 Луксозен имот, подходящ за инвестиция и целогодишно ползване Изложение/гледка: към тенис корта на комплекса Представяме атрактивно и напълно обзаведено студио в луксозен комплекс с богати удобства, на пешеходно разстояние (около 10 мин) от плажа на Слънчев бряг. Жилището се намира на 2-ри етаж и е готово за нанасяне. Разпределението включва светла дневна със зона за сън, масичка с 2 стола, гардероб, хладилник, телевизор, климатик и напълно оборудвана баня. Имотът е отличен избор както за личен летен отдих, така и за доходоносна инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене. Удобства в комплекса: - 2 външни басейна и красива озеленена градина - Зона за барбекю с 2 барбекюта и мека мебел - Вътрешен отопляем басейн - Луксозен СПА център: финска сауна с хималайска сол, инфрачервена сауна, парна баня, шоково ведро, зони за релакс, кабинети за масажи и козметични процедури - Просторно фоайе с италиански арт декор - Тенис корт и футболно игрище в парка до комплекса Такса поддръжка: Годишна такса: 630.58 € Забележка: Ползването на вътрешен басейн, парна баня, финска сауна с хималайска сол, инфрачервена сауна, шоково ведро и релакс зона е включено в таксата и е безплатно за собственици между 16:00 и 18:00 ч. Контакт и огледи: Очакваме Вашето запитване. За повече информация и организиране на оглед се свържете с нас на посочения телефон или изпратете запитване по имейл. Наш консултант ще Ви съдейства с всички подробности и ще уговори удобно за Вас време. Квартал: - Спокоен и добре поддържан район с бърз достъп до плажа, супермаркети, аптеки и разнообразни заведения. - Отлична свързаност с Несебър и Свети Влас – регулярни автобусни линии, пешеходни алеи и близост до зелени площи и спортни съоръжения.