Разглеждания: 29

Двустаен апартамент за продажба, 90m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Home Place. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Home Place. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 90m² - Жк. Възраждане, Варна - Апартамент за продажба - Home Place - 119178442
 

жк. Възраждане, Варна

158,500 EUR
1,761EUR/m²
309,999.06BGN
3,444.22BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

6-ти

Допълнителна информация
Имоти Home Place Ви предлага за продажба изключително просторен двустаен апартамент в района на парк „Възраждане“. Характеристики: • Обща площ: 90 кв.м. • Строителство: Тухла • Етап: пред Акт 16 • Състояние: по БДС Разпределение: • Входно антре • Просторна дневна с кухненски бокс • Спалня • Баня с тоалетна • Тераса Предимства: • Изключително просторен апартамент • Светли помещения • Функционално разпределение • Бърз достъп до всяка точка на града • Подходящ както за живеене, така и за инвестиция Имотът впечатлява с усещане за простор, светлина и възможност за модерно интериорно оформление според личния вкус на бъдещите собственици. За повече информация и огледи: Код на обява: 33411 Home Place – Ние работим за Вас!
Контакт
Владимир Попгенов - брокер
phone0878300419
Home Place
Home Place
Владислав Варненчик 112
Варна
phone0878300527
Вижте всички обяви от Home Place в homes.bg на: homeplase.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)