Разглеждания: 36

Двустаен апартамент за продажба, 75m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Имотни Сделки ЕООД. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Имотни Сделки ЕООД. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 75m² - Кв. Малинова Долина, София - Апартамент за продажба - Имотни Сделки ЕООД - 119145999
 

кв. Малинова Долина, София

214,990 EUR
2,866EUR/m²
420,483.89BGN
5,605.41BGN/m2
Етаж:

7-ми

Етажи:

7

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
✔️ 2-СТАЕН АПАРТАМЕНТ С АКТ 16 ✔️ кв. Малинова долина ✔️ 75 кв.м ✔️ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПОДЗЕМЕН ГАРАЖ ✅ Локация: Апартаментът се намира в Premium Park Residence – затворен комплекс от висок клас в кв. Малинова долина, с бърз достъп до Околовръстен път, бул. „Климент Охридски“, Ring Mall, IKEA, парк „Въртопо“, НСА и бъдеща метростанция. Локацията предлага спокойствие, чист въздух и удобна връзка с всички точки на града. ✅ За сградата: Комплексът е от затворен тип с контролиран достъп, 24/7 охрана и видеонаблюдение. Разполага с богато озеленен вътрешен двор, алеи за разходка, детски площадки, фонтани и барбекю зона. ✔️ Луксозни общи части ✔️ 2 подземни нива с гаражи и паркоместа ✔️ Висок клас асансьори ✔️ Контролиран достъп ✔️ Озеленени общи пространства ✅ За имота: Апартаментът е разположен на 7-ми етаж изцяло вътрешен Изложение: запад Гледка към вътрешния двор на комплекса Разпределение: ✔️ входно антре ✔️ дневна с кухненски бокс с излаз на тераса ✔️ спалня с излаз на тераса ✔️ баня с тоалетна ✔️ мокро помещение Имотът се предлага на шпакловка и замазка, което дава възможност новият собственик да го завърши изцяло по свой вкус. Апартамент с правилни форми, много добра функционалност и отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция. ✔️ За Ваше улеснение прилагаме схема с разпределение на имота. За допълнителна информация и за да запишете час за оглед, в удобно за Вас време, се обадете на следния телефон: 0876229989 и цитирайте референтен номер: №2222