Разглеждания: 1

Двустаен апартамент за продажба, 74m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ЛОГОС. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ЛОГОС. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 74m² - М-т Ален Мак, Варна - Апартамент за продажба - ЛОГОС - 119171822
 

м-т Ален Мак, Варна

139,000 EUR
1,878EUR/m²
271,860.37BGN
3,673.05BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

1-ви

Етажи:

6

Допълнителна информация
Предлагаме Ви новообзаведен апартамент в затворен комплекс в близост до к.к. Слънчев ден, к.к. "Св. Св. Константин и Елена" и плаж Кабакум. Жилището се състои от дневна зона, разделена на кътове - холова част, обзаведена с мека мебел и напълно оборудван кухненски кът - хладилник с фризер, вградена фурна, керамични котлони, аспиратор, миялна машина; спалня с двойно легло; баня с тоалет и коридор, просторна тераса с гледка към комплекса. Интериорът е решен в модерни тонове и оптимално разпределение на пространството. Комплексът е от затворен тип с контролиран достъп и предлага спокойствие и сигурност, отлично поддържани общи части в жилищната част. На разположение на собствениците са басейн, озеленени площи, барбекю зона, което създава усещане за ваканционен стил на живот. Оферта №2774. Агенция ЛОГОС е създадена през 1991 г. и екипът ни е поел задължение да се придържа към най-високите стандарти на професионално поведение, следва стриктен етичен кодекс при сделки с недвижима собственост.
Особености
  • Затворен комплекс

    Затворен комплекс

Контакт
снимка
Виктория Паунова Паунова - брокер
phone0889 296 918
ЛОГОС
ЛОГОС
гр.Варна, бул."Мария Луиза"4
Варна
phone052612918
Вижте всички обяви от ЛОГОС в homes.bg на: logos.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)