Разглеждания: 49

Двустаен апартамент за продажба, 73m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на АЯКС Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с АЯКС Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 73m² - Жк. Хаджи Димитър, София - Апартамент за продажба - АЯКС Имоти - 119176724
 

жк. Хаджи Димитър, София

186,000 EUR
2,547EUR/m²
363,784.38BGN
4,981.50BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

7

Допълнителна информация
ГЪВКАВИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ! МЕТРОСТАНЦИЯ! ПАРКОМЯСТО И ГАРАЖИ! Предлагаме за продажба двустаен апартамент в модерна новострояща се сграда в кв. Хаджи Димитър – централен район с отлична инфраструктура, бърз достъп до ключови локации и метростанция на метри от имота. Апартаментът се намира на 3-ти етаж от общо 7 и е част от жилищен проект с висок клас материали, красива визия и планирано завършване през 2029 г. Жилището е с просторни и функционално разпределени помещения, което позволява удобно обзавеждане и създава усещане за комфорт и свобода. Сградата ще бъде изпълнена с окачена керамична фасада, която придава по-модерен облик, по-висока устойчивост и по-завършен архитектурен вид на проекта. Сградата се изгражда от доказан инвеститор с над 15 завършени проекта в района, което дава допълнителна сигурност на купувачите както по отношение на строителството, така и на крайния резултат. Проектът е замислен с внимание към удобството на бъдещите собственици – очакват се добре завършени общи части, вътрешен зелен двор и паркоместа на две нива, което е сериозно предимство за района. Локацията е един от най-силните плюсове – кв. Хаджи Димитър е развит и търсен квартал, с бърза връзка към центъра на София, удобен достъп до основни булеварди, метростанция и Летище София. Имотът е подходящ както за собствено ползване, така и като дългосрочна инвестиция в район с устойчиво търсене и отлична перспектива за развитие. За повече информация и за организиране на оглед, не се колебайте да се свържете с нас. Ще се радваме да ви предоставим всички детайли и да уговорим удобен час за посещение на имота! Отговорен брокер Йоан Мариянов 0886093992