Разглеждания: 137

Двустаен апартамент за продажба, 73m²

Оферта
Двустаен, 73m² - Жк. Тракия, Пловдив - Апартамент за продажба - ЛИДЕР А - 118365315
 

жк. Тракия, Пловдив

127,900 EUR
1,752EUR/m²
250,150.66BGN
3,426.61BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

6-ти

Етажи:

9

Допълнителна информация
ОФЕРТА-85854 Предлагаме ви двустаен апартамент с площ 73 кв.м. в сграда ново строителство с Акт 16 в кв. Тракия. Състои се от коридор, просторна и светла дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Изпълнението на сградата е по традиционен монолитен начин - със стоманобетонови колони, плочи и греди. Фасадните стени са трислойни - вътрешен слой от тухлена зидария, външен и среден. Фасадата е с характерен архитектурен образ. Намира се в сърцето на кв. Тракия, в близост до всичко необходимо за съвременното ежедневие. Услугите, които предлага нашата фирма са - Безплатни юридически консултации, съдействие при одобрение на ипотечен, потребителски и всякакъв друг кредит при възможно най-добри условия за клиента. Работим с всички банки. Безплатни огледи. За контакти: Юлия Казакова0899152288
Контакт
Юлия Казакова - Брокер
phone0899152288
ЛИДЕР А
ЛИДЕР А
ул. "Гладстон" № 56, ет.2
Пловдив
phone032622227
phone0899949466
phone0898433193
phone0898456999
Вижте всички обяви от ЛИДЕР А в homes.bg на: lidera.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)