Разглеждания: 37

Двустаен апартамент за продажба, 73m²

Оферта
Двустаен, 73m² - Гр.Балчик, Балчик - Апартамент за продажба - Ориндж хоум ЕООД - 118816223
 

гр.Балчик, Балчик

118,000 EUR
1,616EUR/m²
230,787.94BGN
3,160.62BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

2-ри

Етажи:

4

Допълнителна информация
Orange Home предлага на Вашето внимание двустаен апартамент 73 м2 с отлична морска гледка, само на 500 метра от морето, в централната част на гр. Балчик. Двустайният апартамент се продава на замазка и шпакловка, по БДС, с възможност за цялостно завършване. Жилището се намира на ет.2 от общо 4 и се състои от: коридор, всекидневна с кухня, баня с тоалетна, спалня, маза и просторна тераса с отлична морска гледка. Към апартамента има и маза с размери 9 м2. Населеният пункт има автобусни спирки, магазини, училище, църква, читалище, бензиностанция, автосервиз, супермаркети, ресторанти и други удобства необходими за целогодишно живеене. Отлично съотношение цена-местоположение!

Георги Георгиев - Управител
phone0887627500
Ориндж хоум ЕООД
Ориндж хоум ЕООД
гр. Варна, ул. “Тодор Влайков” № 14
Варна
phone0887627500
Вижте всички обяви от Ориндж хоум ЕООД в homes.bg на: orangehome.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)