Разглеждания: 102

Двустаен апартамент за продажба, 71m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на АЯКС Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с АЯКС Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 71m² - Кв. Манастирски Ливади, София - Апартамент за продажба - АЯКС Имоти - 116570972
 

кв. Манастирски Ливади, София

145,000 EUR
2,042EUR/m²
283,595.35BGN
3,993.80BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

2-ри

Етажи:

5

Допълнителна информация
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с площ 71 кв.м, разположен на 2-ри етаж от 5 в новопостроена бутикова сграда с модерна архитектура и висококачествени материали. Жилището е с изцяло източно изложение, което осигурява много естествена светлина и уют през целия ден. Разпределението е функционално и удобно – състои се от просторна дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, антре и тераса. Сградата се намира в спокоен и предпочитан район на Манастирски ливади, в непосредствена близост до: градски транспорт и основни булеварди; магазини, аптеки и ресторанти; детски градини и училища; зелени площи и паркове, подходящи за разходка и отдих. За повече информация и за организиране на оглед, не се колебайте да се свържете с нас. Ще се радваме да ви предоставим всички детайли и да уговорим удобен час за посещение на имота! Отговорен брокер: Йоан Мариянов 0886093992
Контакт
АЯКС ИМОТИ НАЕМИ - брокер
phone0888651294
АЯКС Имоти
АЯКС Имоти
улица Борово 52,вх Г
София
phone0886141474
Вижте всички обяви от АЯКС Имоти в homes.bg на: ajaximoti.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)