Разглеждания: 1

Двустаен апартамент за продажба, 71m²

Оферта
Двустаен, 71m² -  Ботунец, София - Апартамент за продажба - Титан Пропъртис  - 119080954
 

Ботунец, София

95,000 EUR
1,338EUR/m²
185,803.85BGN
2,616.90BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

2-ри

Етажи:

4

Отопление:

Електричество

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис офис бул.България с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Ботунец, София. Имотът е със застроена площ от 63 кв.м и се намира на втори етаж в четириетажна панелна сграда. С изложение изток/юг имотът е слънчев и приветлив. Входно антре води към хол с кухненски бокс и тераса откъм дневната, две спални, баня, отделна тоалетна и още една тераса. Жилището е завършено до ключ и е оборудвано за отопление на електричество. Подходящ избор за купувачи, които търсят готов за нанасяне дом в спокоен район. В близост до имота ще намерите: - 162 Обединено училище Отец Паисий на 469 метра - Училище: 44 kindergarten "Kalina" на 353 метра - Банкомат: Unicredit Bulbank на 182 метра - Банкомат: ATM - Банка ДСК на 133 метра - Медицински център: ДКЦ 16 на 124 метра - Болница: Специализирана болница за долекуване продължително лечение и рехабилитация ЕООД Кремиковци на 181 метра - Автобусна спирка: ЦЕНТЪР КВ. БОТУНЕЦ на 391 метра "С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка." За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2050396
Контакт
Свилен Симанов - консултант недвижими имоти
phone0889017557
Титан Пропъртис
, бул. "България" № 113, ап. Офис 1