Разглеждания: 41

Двустаен апартамент за продажба, 70m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Five Homes. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Five Homes. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 70m² - С.Равда, Бургас - Апартамент за продажба - Five Homes - 118880758
 

с.Равда, Бургас

105,000 EUR
1,500EUR/m²
205,362.15BGN
2,933.75BGN/m2
Етаж:

3-ти

Етажи:

5

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
???? Представяме Ви двустаен апартамент в Равда, разположен само на 100 метра от плажа, с фронтална гледка към морето ???? ✨ Имот с отличен потенциал: ✔️ 70 кв.м – функционално разпределение ✔️ Светъл хол с кухня и тераса с морска гледка ✔️ Спалня (без тераса) ✔️ Баня с тоалетна ✔️ Обзаведен и готов за ползване ✔️ Климатик ???? Локация: ✔️ Първа линия – 100 м до плажа ✔️ Близо до центъра на Равда ✔️ Магазини, заведения и транспорт на пешеходно разстояние ???? Комплекс: ✔️ Басейн с шезлонги ✔️ Озеленен двор ???? ✔️ Барбекю зона ✔️ Паркинг ???? Перфектен за: ???? Почивка ???? Отдаване под наем ???? Целогодишно ползване ???? 0898266810 ???? 0882445944 ???? WhatsApp / Viber ???? Съдействаме за кредит – работим с 13 банки ???? Говорим руски и английски език Живеете далеч? Съдействаме изцяло дистанционно при покупка. код на оферта 734
Контакт
Аида Раданова - брокер
phone+359898266810
Five Homes
Улица Васил Левски, 7, Бургас България, 8000, Бургас
Бургас
phone0882445944
Вижте всички обяви от Five Homes в homes.bg на: FiveHomes.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)