Разглеждания: 28

Двустаен апартамент за продажба, 70m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Perfe Estates. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Perfe Estates. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 70m² - Гр.Свети Влас, Бургас - Апартамент за продажба - Perfe Estates - 119179113
 

гр.Свети Влас, Бургас

126,000 EUR
1,800EUR/m²
246,434.58BGN
3,520.49BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

8

Допълнителна информация
Агенция за недвижими имоти “ПЕРФЕ БУРГАС” има удоволствието да Ви представи за продажба: Двустаен апартамент с морска панорама в затворен комплекс в гр. Свети Влас. • Площ: 70 м² ????   • Тип: 2-стаен, ново строителство (2018 г.) • Локация: Топ място в Свети Влас, на 250 м от морето и до яхтената зона на пристанището Този уютен имот предлага всекидневна с кухня и отделна спалня – и двете с чудесна ГЛЕДКА МОРЕ. Жилището е с източно изложение, светло и тихо, идеално както за сезонно ползване, така и за целогодишно живеене. Сграда с асансьор и отлично поддържани общи части. Разпределение и параметри: • Брой стаи: 2   • Спални: 1   • Баня с тоалетна: 1 • Балкони: 1 с морска гледка • Отделни партиди и битов ток Обзавеждане и екстри: • Напълно оборудвана кухня със съдомиялна • Нова пералня • Ново легло и диван • Входна метална врата • 2 климатика и 2 телевизора    • Водна филтрационна система Аквафор    • Възможни вноски за няколко месеца • Паркинг за 2 коли (38 м²) срещу доплащане   • Годишен данък/такса: 730 € Комплексът е предпочитан заради близостта си до пристанището и плажа, спокойната атмосфера и качественото строителство. Идеален имот за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем или за вашия морски дом. Разполагаме с множество имоти, които не са обявени в публичното пространство. За повече въпроси и записване на час за оглед, обадете се на тел.: +359 898814440 Предлагаме кредитен консултант и юридическо обслужване Съдействие при организиране на сделката и оформяне на документи Преди оглед агенцията Ви запознава с ”Протокол за извършен оглед с клиент” съгласно ЗЗП и ЗМИП. Референтен номер на имота:40222