Разглеждания: 26

Двустаен апартамент за продажба, 67m²

Оферта
Двустаен, 67m² - К.к.Слънчев Бряг, Несебър - Апартамент за продажба - Интерестейт - 118900231
 

к.к.Слънчев Бряг, Несебър

49,995 EUR
746EUR/m²
97,781.72BGN
1,459.05BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

4-ти

Етажи:

4

Допълнителна информация
Предлагаме за продажба уютен апартамент с една спалня, с площ от 67 кв.м, разположен на 4 етаж в добре поддържена сграда с Акт 16 от 2005 г., намираща се в централната част на село Тънково, само на няколко минути от Слънчев бряг, морето и плажа. Разпределение: • Хол с кухненски кът • Спалня • Баня с тоалетна • Входно антре • Два балкона Основни предимства на имота: • Западно изложение - апартаментът е много светъл, слънчев и уютен • Ниска годишна такса за поддръжка • Обзаведен и оборудван - готов за нанасяне • Подходящ за целогодишно живеене Бонус: купувачът получава автомобил като подарък! Сградата е с поддържани общи части, намира се на 100 м от автобусна спирка и магазини, в спокоен и озеленен район с чист въздух и приятна среда за живеене. Към апартамента има и мазе, разположено в сутерена на сградата. Годишна такса за обслужване 100 евро. Имот без тежести, подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Контакт
Марина Вълкова - управител
phone+359899370285
Интерестейт
Интерестейт
ул. Иван Шишман, 4 ет.1
Бургас
phone+359899370285
Вижте всички обяви от Интерестейт в homes.bg на: interestate.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)