Разглеждания: 85

Двустаен апартамент за продажба, 67m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Perfe Estates. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Perfe Estates. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 67m² - К.к.Слънчев Бряг, Бургас - Апартамент за продажба - Perfe Estates - 119193745
 

к.к.Слънчев Бряг, Бургас

68,000 EUR
1,014EUR/m²
132,996.44BGN
1,983.21BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

6

Допълнителна информация
Агенция за недвижими имоти “ПЕРФЕ БУРГАС” има удоволствието да Ви представи за продажба: Двустаен апартамент за продажба к.к. Слънчев бряг, кв. Чайка, област Бургас ????☀️ ????Разпределение и характеристики: - Обща площ: 67 кв.м; Чиста площ: 58 кв.м - Година на построяване: 2000 г., Акт 16 - Етаж: 5-ти, непоследен, с асансьор  - Брой стаи: 2 - спалня, всекидневна с кухненски бокс, тераса, баня с тоалетна - Отопление: 2 климатика - Светъл и добре поддържан апартамент ????Предимства на комплекса/сградата: - Ниска такса поддръжка: 6 евро /кв.м годишно - Безплатен паркинг за собственика - 2 басейна ???? Локация: - В близост до магазини - До спирки на градски транспорт - Близо до хранителен магазин ALDO - Отлична комуникация и удобен достъп до всичко необходимо ???? Квартал "Чайка" е един от най-предпочитаните райони в Слънчев бряг, благодарение на спокойната си атмосфера и удобната близост до плажа, търговски обекти и заведения.   ???? Районът е подходящ както за сезонно ползване, така и за целогодишен престой, с добра инфраструктура и лесен достъп до основни удобства. ✨Имотът е отлично решение както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през летния сезон. Разполагаме с множество имоти, които не са обявени в публичното пространство. За повече въпроси и записване на час за оглед, обадете се на тел.: +359 898814440 Предлагаме кредитен консултант и юридическо обслужване. Съдействие при организиране на сделката и оформяне на документи. Преди оглед агенцията Ви запознава с ”Протокол за извършен оглед с клиент” съгласно ЗЗП и ЗМИП. Референтен номер на имота: 31639