Разглеждания: 0

Двустаен апартамент за продажба, 65m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ИМОТЕКА АД. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ИМОТЕКА АД. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 65m² - Жк. Овча Купел, София - Апартамент за продажба - ИМОТЕКА АД - 119216269
 

жк. Овча Купел, София

159,638 EUR
2,455EUR/m²
312,224.79BGN
4,801.56BGN/m2
Етаж:

3-ти

Етажи:

10

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Апартамента се намира на ет.2 над гаражи с изложение югоизток със застр.площ от 53.65 кв.м 65.24 кв.м с общи части. Състои се от антре 4.73 кв.м, дневна с кухненски бокс 22.12кв.м ,спалня 12 кв.м с тераса 3.32 кв.м и баня с тоалетна 3 кв.м. Посочените квадратури са чистата светла площ на помещенията. Има апартаменти със същото разпределение и на горните етажи,като цената е според етажа. Отоплението предвидено за всеки 1 ап е с изводи за индивидуални газови котлета и изградени трасета за климатици сплит система във всяка стая и изводи за главния климатик на терасата. В градата има още много варианти на 2стайни и 3 стайни апартаменти, като съществува и вариант за обединение на апартаменти. Сградата е с акт 14 от миналата година. Акт 16 се предвижда м.Септеври 2026г. Обади се сега и цитирай този код 681362
Особености
  • Асансьор

    Асансьор

Контакт
Клиентски център - брокер
phone088 21 21 440
ИМОТЕКА АД
ИМОТЕКА АД
пл. Света Неделя No 4, ет. 1
София
phone0883224935
Вижте всички обяви от ИМОТЕКА АД в homes.bg на: imoteka.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)