Разглеждания: 3

Двустаен апартамент за продажба, 65m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Римекс Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Римекс Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 65m² - Жк Южен, Пловдив - Апартамент за продажба - Римекс Имоти - 119183683
 

жк Южен, Пловдив

135,000 EUR
2,076EUR/m²
264,037.05BGN
4,060.30BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

8

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
ОФЕРТА 87020 ???? Локация: кв. Южен, район Кючук Париж, около кафе „Камео“ ???? Цена: 135 000 € ???? Площ: 65 кв.м ???? Строителство: 1980 г. ☀️ Изложение: юг ???? Сграда с асансьор ✨ Римекс Имоти предлага за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и добре уредени райони на Пловдив – кв. Южен / Кючук Париж. ✅ Основни предимства на имота: ????️ Напълно обзаведен и готов за нанасяне ☀️ Южно изложение – светъл, топъл и приятен през целия ден ???? Сграда с асансьор ???? Функционална площ от 65 кв.м ???? Подходящ както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем ???? В близост до магазини, спирки на градски транспорт и ежедневни удобства ???? Около паркове, зелени площи, детски градини, ясли и училища ???? Апартаментът е чудесен избор за хора, които търсят удобство, комуникативна локация и готов имот без необходимост от допълнителни големи инвестиции. ???? Квартал Южен / Кючук Париж е един от най-желаните райони за живеене в Пловдив, благодарение на отличната си инфраструктура, удобния транспорт и множеството търговски обекти. ????‍????‍???? Районът е изключително подходящ за семейства, тъй като предлага близост до училища, детски градини, паркове и всички необходими услуги за комфортно ежедневие. ???? За повече информация и огледи, моля обадете се на посочения телефон!
Контакт
снимка
Тюлин Ахмет Ахмет - Консултант
phone0899909093