Разглеждания: 132

Двустаен апартамент за продажба, 65m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Galardo real estate. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Galardo real estate. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 65m² - Жк Южен, Пловдив - Апартамент за продажба - Galardo real estate - 118516524
 

жк Южен, Пловдив

93,583 EUR
1,439EUR/m²
183,032.44BGN
2,814.44BGN/m2
Етаж:

5-ти

Етажи:

9

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Galardo real estate предлага двустаен апартамент в квартал Южен. Жилището е разположено в нова сграда с модерен дизайн, в естествено озеленен комплекс с детска площадка. Състои се от дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и една тераса. Тих и спокоен за живеене район, в който са разположени множество детски градини, училища, големи търговски вериги, паркове и градини. Предимства Среден етаж и луксозни общи части Нова и модрна сграда очакваща Акт 16 в края на 2029 г. Естествено озеленен комплекс с детска площадка Възможност за закупуване на паркомясто Рег. № 22033
Контакт
Александър Богданов Богданов - брокер
phone0882653623
Galardo real estate
Galardo real estate
бул.Витоша 110
София
phone0885353795
phone0885353795
Вижте всички обяви от Galardo real estate в homes.bg на: galardo.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)