Разглеждания: 5

Двустаен апартамент за продажба, 64m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 64m² - Жк. Люлин 5, София - Апартамент за продажба - ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - 119084493
 

жк. Люлин 5, София

148,999 EUR
2,328EUR/m²
291,416.71BGN
4,553.17BGN/m2
Етаж:

11-ти

Етажи:

14

Строителство:

ЕПК

Допълнителна информация
ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Продава двустаен апартамент в кв. Люлин 5 находящ се на комуникативно място в близост до спирка на градски транспорт, магазин, заведение, супермаркет, училище, детска градина, парк. Жилището се състои от: входно антре, дневна, , кухня, баня с тоалетна, тераса. Оферта в агенцията 11535. Всички наши обяви ги работим с колеги. Още наши оферти може да намерите на www.dreamvision.bg Телефон за връзка: 0885 98 11 00 - Александър Гогов
Особености
  • Асансьор

    Асансьор

Контакт
Александър Гогов - брокер
phone0885 98 11 00
ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
гр.София , бул.Цариградско шосе №39, етаж 1 v>София
phone024219635
phone0886132291
phone0885981100
Вижте всички обяви от ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ в homes.bg на: dreamvision.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)