Разглеждания: 3

Двустаен апартамент за продажба, 63m²

Оферта
Двустаен, 63m² - Жк. Люлин 3, София - Апартамент за продажба - Титан Пропъртис - 119169646
 

жк. Люлин 3, София

124,000 EUR
1,968EUR/m²
242,522.92BGN
3,849.07BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

13

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

ЕПК

Допълнителна информация
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент за продажба в кв. Люлин 3. Жилището с площ 43 кв.м е разположено на 5-ти етаж от общо 13 етажа. Източното изложение осигурява достатъчно естествена светлина сутрин. Разпределението включва коридор, баня с тоалетна, спалня и кухня с усвоен балкон. Апартаментът е обзаведен и разполага с отопление на ТЕЦ. Пространството е функционално и поддържано, подходящо за едно или двама обитатели, както и за инвестиция. В близост до имота ще намерите: - 32 ОДЗ "Българче" на 173 метра - Банкомат: Fibank ATM на 408 метра - Банкомат Postbank на 332 метра - Аптека ГАЛЕН 14 на 332 метра - Аптека BENU - Люлин: Kaufland на 308 метра - Спирка: БЛ. 350 Ж.К. ЛЮЛИН-3 на 201 метра - Спирка: БЛ. 402 Ж.К. ЛЮЛИН-4 на 480 метра "С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка." За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2110740.
Особености
  • Асансьор

    Асансьор

Контакт
Никол Грошкова - Консултант недвижими имоти - продажби
phone0890160899
Титан Пропъртис е агенция за недвижими имоти с офиси в големите градове в България, а именно: София, Пловдив, Варна, Бургас.
Титан Пропъртис
Титан Пропъртис
офис 1: гр. София, бул. Черни връх № 61, ет. 3, офис № 24 * офис 2: гр. София, бул. Александър Малинов 51, ет. 4, офис А * офис 3: гр. Пловдив, ул. 6ти септември 187, ет. 1, офис 3