Разглеждания: 0

Двустаен апартамент за продажба, 63m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ИМОТЕКА АД. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ИМОТЕКА АД. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 63m² -  Център, София - Апартамент за продажба - ИМОТЕКА АД - 119201857
 

Център, София

295,000 EUR
4,682EUR/m²
576,969.85BGN
9,157.20BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етажи:

4

Отопление:

Прокарва се

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
ТОП ОФЕРТА В ИДЕАЛЕН ЦЕНТЪР!! ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ + ПАРКО МЯСТО в ЦЕНАТА!! Разпределение: Голямо антре, дневна, спалня, кухня, баня с тоалентна! 63 кв.м чиста площ. ЧИСТ ЮГ, гледа към тих заден двор. Високи тавани. Апартаментът е за ремонт. Подходящ за живеене, отдаване под наем или офис, кабинет. Към апартамента има: 6 кв.м мазе, и 8/114 идеални части от общите части на сградата. Обади се сега и цитирай този код 695302
Особености
  • Гараж

    Гараж

Контакт
Клиентски център - брокер
phone088 21 21 440
ИМОТЕКА АД
ИМОТЕКА АД
пл. Света Неделя No 4, ет. 1
София
phone0883224935
Вижте всички обяви от ИМОТЕКА АД в homes.bg на: imoteka.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)